Klasická masáž rekondiční

Rekondiční masáže jsou vhodné pro všechny, kteří trpí nedostatkem aktivního pohybu, nebo namáhají pouze určitou část těla. Slouží k celkovému uvolnění, zvyšují prokrvení a regeneraci organismu a pomáhají tělu při látkové výměně a vyplavování toxických látek. Mohou mít také příznivé protistresové a povzbuzující účinky. Tento typ masáže vyvolává také zpomalení vzniku příznaků stárnutí a pomáhá udržovat tělesnou i duševní svěžest. Rekondiční masáž významně napomáhá přípravě organismu na běžnou každodenní zátěž. Slouží především k uvolnění svalového napětí u přetížených nebo naopak ochablých svalů.

V dnešní době, kdy většina z nás má sedavé zaměstnání, se stává, že záda trpí nedostatkem pohybu a svaly ztrácejí napětí a zakrňují. Výsledkem pak jsou bolesti zad, krční páteře a omezení pohybové činnosti. Také stres a pocity úzkosti či strachu vedou k napnutí a zatuhnutí svalů především zad a šíje. Masážními hmaty dosáhneme v organismu určité odezvy a léčebného účinku, a to nejen v místě působení, ale i na vzdálených místech nebo dokonce v celém organismu.

Zásadní význam rekondiční masáže spočívá hlavně v prevenci, která je v současné uspěchané době velice důležitá a nenahraditelná. Rekondiční masáže nabízejí kromě udržení tělesné kondice také zlepšení celkového vzhledu pokožky a účinný boj proti fyzické i psychické únavě. Výrazně se také podílejí na regeneraci pohybového ústrojí po úrazech, onemocněních či velké fyzické námaze. Masáž je naprosto uvolňující, dá vám vychutnat pocit relaxace a pozitivního naladění.

 Účinky rekondiční masáže

  • Posílení obranyschopnosti organismu
  • Posílení krevního a lymfatického oběhu
  • Odstranění únavy
  • Zlepšení tělesné a duševní kondice
  • Zlepšení vzhledu a funkce pokožky
  • Zmírnění bolestí
  • Celkové uvolnění a zklidnění