O MNĚ

Martin Siegl

Martin Siegl portret

Nejprve bych se Vám rád představil… Jmenuji se Martin Siegl, pocházím z Prahy, kde jsem vystudoval Vyšší odbornou školu, obor diplomovaný zdravotnický záchranář. V roce 2007 jsem absolvoval intenzivní rekvalifikační kurz masér a sauner. Dále jsem absolvoval v roce 2009 rekvalifikační kurz z medových detoxikačních masáží a baňkování. V neposlední řadě jsem absolvoval rekvalifikaci na unikátní terapeutickou metodu a tou je Rain-drop technika.

Od roku 2008 pracuji u zdravotnické záchranné služby (dále jako ZZS) jako zdravotnický záchranář, mám zkušenosti se zařazením jako řidič-záchranář a v neposlední řadě jako operátor/dispečer zdravotního operačního střediska. Od svých začátků u ZZS poskytuji kurzy první pomoci. V roce 2013 jsem úspěšně zakončil kombinované studium na zahraniční vysoké škole v oboru Urgentní medicína. V roce 2013 jsem zkusil jít cestou obchodu a managementu v jedné z nadnárodních korporacích. Na konci roku 2017 jsem se opět navrátil k zdravotnické záchranné službě. Nehodlám vytvářet práci pro práci, ale chci dělat práci, která mému životu udává směr a má smysl.

Ve volném čase bych se rád věnoval pouze rodině – dětem, které jsou a budou aktuálně mým světobodem vesmíru, ale postupem času zjišťuji, že je to mým velikým snem být dětem nablízku a věnovat se jejich bezprostřednosti a užívat si ji. Odpočívám manuální prací kolem domu anebo taky někdy spím.